Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vakond ellen van valami jól...

Vakond ellen van valami jól bevált ellenszert?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 13:07
 1/8 anonim válasza:

Lehet kapni ilyen napelemes vakond riasztót, a mi udvarunkban is van ilyen, és szerintem használ.

Itt egy link, csak szemléltetésnek, hogy mennyibe kerül és hogy néz ki:

[link]

2012. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi a szokásos régi módszert használjuk, fordított üveg a vakondtúrásban.. :)) Eddig bevált, de nemtudom, mennyire az üveg miatt. :)
2012. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ásó!
2012. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valaki azt válaszolta,hogy "fordított üveg a vakondtúrásba".Nem tudom,hogy értette azt hogy "forditott"? Én hallottam, hogy egy pl. sörös üveget bekell ásni félig a földbe. Majd amikor fúj a szél a nyitott üveg szája ad egy olyan süvitö hangot amitöl a vakondok elmenekül.Úgy legyen....
2012. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyen napelemes riasztó van, és úgy látom használ.

Viszont nálunk idegesítő a búgása. Először azt hittük, h hibás, amit vettünk, de utána vásároltunk egy másikat is, és az is ugyan úgy búg.

Ha elég mélyre teszed, a kert egy távol eső részébe, akkor nem hallani.

2012. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kutya! :)

A szomszéd ultrahangos vakondriasztót használ, tele van a kertje túrással, nálunk van 2 kutya, és nincs vakond.

2012. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 L.Thomas válasza:
100%
Lesben állsz és mikor kidugja a fejét az általa csinált földtúráson akkor jól agyonbaszod ásóval.
2012. máj. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Védett állat.
2012. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!