Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűnyírót válasszak?

Milyen fűnyírót válasszak?

Figyelt kérdés
Van egy 48 méter x 25 méteres telkem amihez fűnyíróra van szükségem.Tanácstalan vagyok milyent válasszak.benzines v elektromos .. teljesitményben milyen legyen stb...

2012. ápr. 28. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Honda motorral 4,5 Le,önjáró,benzines,51cm vágószélesség.
2012. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy terület, erre már benzines kellene. A jó, amit fent is ajánlanak viszont sajnos elég drága, ezért én egy elektromosat veszek a kb 500-600m2-re, mert erre van csak keret. Én a bosch rotak 42-est választom.
2012. ápr. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez anyagi kerettől is függ?
2012. ápr. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Max 100.000 ft ot szánok rá.Az önjáró az azt jelenti,hogy nem kell tologatni?Hanem csak bekapcsolok rajta egy gombot és kész?És lenyirja a füvet mig én boltban vagyok?
2012. ápr. 29. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Neked végig ott kell lenni és irányítani, de tolni szinte egyátalán nem kell, mert viszi magát előre. Dombos talajon külön előny az önjáró, nem neked kell a dombra felfelé tolni.
2012. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gomzoli ***** válasza:
Benzinest, önjárót, és márkától függetlenül egy fontos kritérium: Briggs&Stratton motor legyen benne, annál jobb nincs! Keveset fogyaszt, pöccre indul, és örök életű!
2012. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Benyovszky Oszkár válasza:
54%
nem a briggs a csúcs, két jobb márka is van nála a japán honda valamint az első helyezett németekí(Güde, Gardena). A német robbanómotornál nincs jobb. Ezek viszont magasabb árban vannak.
2012. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!