Kezdőoldal » Otthon » Kert » Muskátli gondozása?

Muskátli gondozása?

Figyelt kérdés
Most ülltettem először muskátlit.Nagyon szépen virágoznak,és szeretném,hogy így is maradjon.Mire ügyeljek?Milyen gyakran öntözzem?
2012. máj. 3. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Száraz virágfejeket letörni, száraz leveleket letépni. Öntözni úgy, hogy ne álljon tócsában, de folyamatosan legyen nedves a talaj. Persze ha kiszárad néha a talaj körötte, akkor sem hal ki, de sokáig ne legyen szikkadt, mert akkor nem lesz olyan szép...
2012. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én angol muskátlikat vettem tegnap!:) S Nekem is ez az első muskátlim.:) Itt azt írják érzékenyebb mint a sima:

[link]

De elviekben ugyan az a gondozása,tehát a linken hátha találsz hasznos infót.

Én majd arra leszek kíváncsi,hogy kell kiteleltetni...bár Anyám nagy muskátlis,majd megkérdem Őt is,de addig is,hátha ide is ír majd valaki valami okosat!:)

Jó kertészkedést!

2012. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!