Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi udvarunkra néznek a szomszé...

Mi udvarunkra néznek a szomszéd ablakai. Milyen módja lehet annak, hogy kerítést, falat húzzunk fel elé?

Figyelt kérdés
A törvény mit mond?
2012. máj. 4. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem is nézhetne a ti udvarotokra a szomszéd ablakai. Maximum csak kis ablakok (pl. fürdő, kamra), de abban is tejüvegnek kellene lennie. Az én szomszédom is csak így kapta meg az építési engedélyt. Persze a tejüveg elmaradt jó magyar szokás szerint. Én nemes egyszerűséggel gyorsan növő tujákat ültettem az én területemre. Feljelenteni úgyse fog (bár nem is tud miért), mert akkor lebukik, hogy nincs tejüveg. Pár év alatt szépen megnőttek, Gondolom szép látvány ha kinéznek az ablakon (már ha felállnak valamire)
2012. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a törvény azt mondja, hogyha a hát nincs legalább 5 méterre a kerítéstől, akkor nem lehet ablaka felétek,csak kis szellőző ablak. tehát azt csinálsz amit akarsz. ha akaros,akkor bevonod a kerítést nádszövettel és máris kész a fal
2012. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De hogy kerültek az ablakok oda?Mert azt valamikor meg kellett építeni.
2012. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos régi építésű a ház,akkor még nem volt ez a szabály...
2012. máj. 5. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Mogyoróbokor. Gyorsan nő, átláthatatlan. Nekünk az volt az egyik kerítésnél, hogy ne lássanak be.
2012. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!