Kezdőoldal » Otthon » Kert » Sárgulnak és hullanak 1...

Sárgulnak és hullanak 1 hónapja kapott bonsaiom (ezercsillag fácska) levelei, mit rontottam el?

Figyelt kérdés

ablakban tartom, minden másnap vizbe merítem,párásítom a levegőt és 2hetente tápoldatozom. Már új hajtásokat is kezdett hozni, de 1-2 napja sárgulni és hullani kezdtek a levelei.

vizzel teli edénnyel probálom párásítani a levegőt, ez elég páratartalmat biztosít? Szükséges vízzel permetezni ha öntözöm? kérlek segítsetek



2012. máj. 21. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet a baja, de nekem is volt néhányszor ezercsillag fácskám és mindig tönkrement. Nálam is hasonló tünetek jelentkeztek és sohasem sikerült sajnos megmentenem. Ha valakinek van ötlete én is kíváncsi lennék rá, mert nagyon mutatós növény.
2012. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!