Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fehér fém hintaágyat újra...

Fehér fém hintaágyat újra festeni?

Figyelt kérdés
Hintaágyunk 1-2 helyen rozsdás és szeretném lefesteni/fújni. Mivel lehetne ami szépen befogná?
2012. máj. 21. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Zománcfestékkel, egyszerű használni, jól fed, és van már belőle matt is, nemcsak a fényes.
2012. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) anno a szárogatót akartam lefesteni arra magasfényű zománcfestéket vettem Trinát volt ráírva de mint kiderült az átlátszó lakk volt :(
2012. máj. 21. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a cellkolort szoktam használni, van belőle egy csomó szín, és tök jó, valamint nem is drága.


[link]

2012. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zománcfestéket javaslom, könnyű használni, gyorsan szárad meg egész jól bírja. Ha azt akarod hogy szépen nézzen ki kicsit csiszold át a felületet mindenhol, nem kell lekaparni teljesen a festéket de legyen jó karcos hogy tudjon hová tapadni a festék a rozsdás felületeket meg jól szedd le. Festés előtt még tisztítsd át hogy ne legyen zsíros a felület. Ha így csinálod szép lesz, én is így csináltam csak én sötét zöldre festettem mert az jobban néz így ki és még 1 szem rozsda sincs rajta pedigmár 5 éve festettem le. És olyan mintha gyári festés lenne rajta.
2012. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!