Kezdőoldal » Otthon » Kert » A motoros fűszegélynyíró,...

A motoros fűszegélynyíró, amivel ma dolgoztam (trimmer) 10 percig megy, nagyon melegszik, túlpörög, aztán leáll.15-20 perc pihi után megint megy így 10 percet. Nem füstöl. Lehet, hogy a kollega nem tett olajat a benzinbe? (keverék kell bele)

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet az a baja hogy nincs olaj. Mert akkor nem kapnak a fogaskerekek meg az egyéb mechanikus alkatrészek kenést és így jobban melegszenek a súrlódás miatt, és persze hogy egy x hőmérséklet után leáll mert biztos van benne ilyen érzékelő hogy ne égjen le és még időben lekapcsolja magát.
2012. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem alávágtál, ha a nem keveréket öntöttél bele! Még jó hogy nem szorult be végleg és akkor ugye ,eldobandó!
2012. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót. Nem én kevertem a benzint, a koma meg esküszik, hogy van benne olaj, de kétségeim vannak vele kapcsolatban, mert múlt héten rám csodálkozott, hogy nem tudta minden robbanómotorban kell olajat is cserélni néha... azt hitte csak az autókban... :D Akkor gondolom a fűkasza kapott rendesen kopást...
2012. jún. 6. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!