Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szeretnék rózsákat vásárolni...

Szeretnék rózsákat vásárolni a kertbe, de az itteni virágosnál nem lehet kapni, tudnátok ajánlani olyan oldalt, ahol netről lehetne rendelni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly erről az oldalról rendeltem, nagyon szépek!


[link]

2012. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, hogy ilyen gyorsan válaszoltál nekem, köszönöm szépen!!
2012. jún. 7. 14:12
 3/4 anonim válasza:
100%

Merre felé laksz?


Hidd el, jobban jársz, ha elfelejted az ilyen csomagküldőket, nagyon lutri, hogy mit kapsz tőlük, és drágák is.


Biztosan van a környéketeken kertészeti áruda, ott érdemes körülnézni. Vannak a nagyobb kertészetek, pl. Oázis, New Garden, Fitoland, Sylvanus, hátha van a közeletekben áruházuk. Vagy Obi, Praktiker, Baumax, az ilyen barkácsáruházak kerti osztályán is lehet kapni rózsákat.

De a kis, magán faiskolák is nagyon jó beszerzési források.

Azért jobb személyesen megvenni, mert akkor ki tudod választani az egészséges töveket, és nem sóznak rád gombás, virusos, haldokló példányokat.

2012. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is kedves második, hogy válaszoltál!

Igen, igazad van, ezen én is gondolkodtam, hogy jobb lenne úgy vásárolni, hogy meg is tudom nézni.

Csak sajnos mostanában nem lesz lehetőségünk elmenni megnézni:-( Ezért gondoltam, hogy így rendelném...

2012. jún. 8. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!