Kezdőoldal » Otthon » Kert » Görögdinnye termesztésben...

Görögdinnye termesztésben kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
Már van 6 virág rajta, a növény kb 60 centire nyúlt. kell valamit csinálni vele hogy nagyobb eséllyel legyen jó termés rajta?
2012. jún. 10. 01:25
 1/4 anonim válasza:
Időnként érdemes megforgatni, illetve mellé egy mély pohárban cukorszirupot kirakni hogy inkább arra menjenek a hangyák mert szeretik megcsócsálni.
2012. jún. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most virágos állapotában kell e valamit csinálni? Például arra giondoltam néhány virágot leszedni, azokat amik messzebb vannak a gyükértől.
2012. jún. 10. 04:21
 3/4 Kerria ***** válasza:

Legfontosabb ápolási munkája a dinnyének a rendszeres kapálás és gyomlálás.


Nagy szárazság esetén három alkalommal nagy vízadaggal öntözzük.


Indáit szokás eligazítani, ha nagyon összenőnek.


Virágait ne bántsd, minél több van, annál jobb!


Termést mi nem szoktuk forgatni, tény, így a föld felöli oldala kevésbé édes, de a többi része finomabb lesz, ha nem forgatod... szerintem!

2012. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint naponta háromszor öntözzük? Én minden este adok neki bő vizet. Úgy tudom nem jó túlöntözni, bár ez üvegházas palánta ahol kapott vizet, meleget bőven. Ami érdekes, hogy ahogy jött a nagy meleg nagyon elindult a növekedésben. Śzinte jó látni ahogy él. Remélem a dinnye is így fog növekedni.
2012. jún. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!