Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudnátok olyan helyeket...

Tudnátok olyan helyeket ajánlani, ahol tudnék vásárolni (internetről rendelném) magastörzsű rózsákat?

Figyelt kérdés
Olyan sok helyen keresgéltem, de nem találtam:-(
2012. jún. 20. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, itt árulnak rózsafát:


[link]

2012. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen!!!
2012. jún. 20. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom szerint a legjobb eddig a Kolibri kertészet volt.Tőlük rendeltem hét különböző fajtájú magastörzsű rózsát.Nagyon korrektek, nem drágák,házhoz szállítanak időre.Mind megfakadt.A legszebb szerintem az Erika Pluhár volt.Már az első évben hozott az első virágzásakor több mint tíz gyönyörű sötét vörös virágot.úgy látom kétszer virágzik egy évben.Nagyon szép,illatos.A másik amit ajánlanék,a rózsaszínű rózsájuk(nevét elfelejtettem,-ők tudják!)Megállás nélkül virágzik,nagyon szép.A tövükhöz okvetlen ültess levendulát!!A levéltetűk ellen.Ha levendulát ültetsz,válaszd az egyszerű"fapados"fajtát.Én beleestem a hibába,hogy a név után vettem.Francia,angol--egyik se jó! Fagyérzékenyek.Most tavasszal ki kellett mind cserélni egyszerű levendulára.Nagyobb növésűek,dúsabb virágúak,mégha"csak"egyszerűek is!Sok sikert!
2012. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon kedves vagy, hogy válaszoltál nekem! Megnéztem az oldalt, de sajnos nem találtam ezt a fajta rózsát:-(

Tegnap sikerült egyet vennünk, nagyon szép, nekem az ára picit drága volt, így nem mertünk többet venni, pedig szeretnék még:-)

Köszönöm szépen a segítséged a levendulával kapcsolatban is, veszek is gyorsan!

2012. jún. 24. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!