Kezdőoldal » Otthon » Kert » 50 kilós nőnek milyen fajta...

50 kilós nőnek milyen fajta és milyen súlyú háti permetezőt javasoltok?

Figyelt kérdés

Valami megbízható kellene, ami nem megy tönkre egy könnyen.

Részben kerti permetezéshez kell (gyümölcsfák főleg), részben pedig egy parlagon hagyott 2000 m2-es föld évi 1-2 alkalmas gyomirtásához.

Amiket eddig láttunk, azok hatalmas nagyok.

Ti milyet használtok???



2012. jún. 25. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 50 kilós vagy, nem javaslom a háti permetezőt. Azok, ahogy írod is nagyok, mire megtöltöd, olyan nehéz, hogy nem tudod felemelni. Én is nő vagyok, a kilóim száma kicsivel több, mint a tiéd, én 5 literes, vállra akaszthatót használok. A gyömülcsfákhoz lehet kapni hozzá toldalékot, ha jól felpumpálod, a legmagasabb ágakig felvisz. A gyom permetezéséhez is elég, mert lefelé elég sokáig visz, csak a szórófejet jól állítsd be, hogy terítsen.
2012. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vállra vagy hátra, gyakorlatilag tök ugyanaz, hisz rajtad van... Háton mégis könnyebb, mint azt figyelni, hogy mikor csúszik le a vállról. Mindenesetre vállast nem láttam még, nem is értek ezekhez, csak már nagyon kéne...

És ez amúgy milyen fajta, vagyis MILYEN MÁRKÁJÚ, ki gyártja?


Ismerősöm mondja, hogy neki 6 kiló a gép, és ahhoz jöhet vagy 20 liter folyadék. Na ekkora nem kell nekem. 6 kiló üresen, ez iszonyú!

Könnyebb fajták nincsenek? Persze olyan ami nem esik szét azért.

Olyan háton hordozható kéne, ami max. kb 15 kg ha tele van. De inkább legyen kicsi és többször fordulok, mint hogy 6 kg legyen csak a gép. 5 liter minimum férjen bele, de inkább 8-10... Létezik ilyesmi???

2012. jún. 25. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Erről beszélt az 1-es! Go-on néven megkapod a Brico Store-ban 2.400.-ft-ért, én is most vettem egyet a hétvégén. Nem kell ezt túlmisztifikálni!

2012. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normélis permetezőt kell venni ,és csak addig kell betölteni amig birod,mondjuk félig.
2012. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó jó normálisat, de mi az ami normális? Mindegy 6 kiló alapban, amelyik normális???

Nekem az volna a lényeg, hogy megbízhatóan működjön, és azért már alapban ne legyen ilyen nehéz.


MÁRKÁT írjatok, hogy melyik jó!!! Milyet használtok???

Ez a linkel pici érdekes, és jó is lenne a kertbe. De a gyomos parlagunk lepermetezéséhez jobb lenne háti és nagyobb valamivel!

2012. jún. 25. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Agrimotor 3WZ-25. Nem a permetező a lényeg, hanem amit hozzá pluszban lehet rendelni és számomra ez teszi vonzóvá.

Rendelj mellé egy kordélyt, amin húzni-vonni tudod egész nap és még kapsz egy 10m-es csövet is a kijuttatáshoz. Nekem a lábam nem bírja a 30-50 kilós súlyt baleset miatt, mondhatni hasonló cipőben vagyunk. A gyártót keresd meg a rendeléseddel, mert máshogy nem biztos az opciók megrendelése.

2012. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hagyományos, magyar műanyag permetezőm van, kb 30 éves. Stabil, javítható, és alkatrészt is lehet kapni hozzá. Két változata van, a nagyobb 18 literes. Ahogy már írták, a nagyobba lehet kevesebbet tölteni. A tasakos vegyszerek többsége 10 liter vízhez van kimérve. Fiatalon 250 fát 2000 szőlőt permeteztem vele, 52kg voltam.
2012. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!