Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen automata viragontozo...

Milyen automata viragontozo letezik arra az esetre, ha tobb napra is elutazok, de nincs kire hagyjam az ontozest?

Figyelt kérdés
Esetleg barkacstippeket tudnatok irni?
2012. júl. 30. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Barkácsáruházakban kaphatók cserépből készült edénykék, amiket a földbe kell szúrni, feltölteni vízzel és folyamatosan átengedi a földbe a vizet.
2012. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy hónapi távollétem alatt a 2 literes üdítős flakon teljesen jól működött. Forró tűvel kiszurkáltam a csavarját, teletöltöttem vízzel és így fejjel lefelé a virágládákba szúrtam.
2012. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én valamikor olvastam olyat, bár nem próbáltam ki, hogy egy edénybe teszel vizet, köré rakod a növényeket és kender madzag egyik végét a vízbe teszed, másik végét a cserépbe. A víz lassan átszivárog a madzagon keresztül a cserépbe. Mielőtt elmész próbáld ki!
2012. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!