Kezdőoldal » Otthon » Kert » A glialka tényleg jól kiviszi...

A glialka tényleg jól kiviszi az gyomokat?

Figyelt kérdés
1%-os oldatot készítettem és lefújtam vele egy erősen gyomos részt. Szerintetek hatásos lesz? ki akarom irtani az összes gyomot, mert a kézzel gyomlálás szóba sem jöhet a terület mérete miatt, és unom már, h ha felmagzik, akkor mindenféle gyomnövény beszennyezi a vetett füvemet. Főleg egyszikű vadfüvek, melyekre a legtöbb gyepre való gyomirtó nem hat.. :(

2012. aug. 4. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kiviszi, persze...

De ahogy írva is van rajta, ez kb 2 hetet vesz igénybe, a gyom megáll a növekedésben, törpenövésű lesz, majd elkezd elszáradni. És persze ha elpusztult, ottmarad, tehát szép gusztusos felületet ne várj, az elszáradt gyomokat valahogy még el kell takarítanod, ha látványban is szépet akarsz.

És persze ha a két hét alatt többször bő csapadék is esik, akkor a később odafújt gyommagvak is kelnek ki szépen és lehet a játékot előről kezdeni...

2012. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Írva van, h 6 hét teljen el két gyomirtás közt.. De én augusztus végén, szeptember közepén még egyszer le szeretném fújni, és lehet, hogy majd még egyszer az ősz közepén.

Füvet szeretnék telepíteni, de nagyon erősen gyomos a terület. Szóval, ezen kívül még 2x lefújhatom idén? Tavasszal pedig ismét, ahogy kikelt a maradék..

2012. aug. 6. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!