Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen tápoldatot rakjak a...

Milyen tápoldatot rakjak a sárkányfüvem (szerencsebambusz) földjébe?

Figyelt kérdés
Kicsit el kezdtek sárgulni az alsó leveleinek a végei, amúgy gyönyörűen növekszik és zölddel a többi részen. :)

2012. szept. 29. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egy bizonyos pontig természetes, hogy az alsó levelek elsárgulnak, majd lehullanak. Egyébként levéldísznövény tápoldattal tudod tápozni.
2012. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2012. szept. 29. 21:49
 3/7 Csenge88 válasza:

de tarthatod vizben is...nem muszaly foldben legyen, csak kapjon tapot. Az enyem mar fel eve vizben van es nagyon szep.

Nezd meg a neten: Dracaena sanderiana:)

2012. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az enyém meg már kb. másfél éve földben, és látszólag tetszik neki, csak most kezdtek sárgulni az alsó levelinek a végei.
2012. szept. 30. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, de sajnos az enyém elrohadt, ki kellett dobni:( Én is tápoldatoztam, de egyszer abba hagytam és annyi lett neki, ugyhogy szerintem is tápoldat a lényeg. Am valaki nem tud adni egy kis hajtást? :)
2012. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja hogy milyen tápoldatot!? Rosszul olvastam a kérdést...szóval én már nem emlékszem milyen volt, anyám vette, de most is vannak növényeim és ha nem tudom mi kell hozzá bemegyek a gazdaboltba és ott elmondják hogy melyik a megfelelő tápoldat.
2012. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csapvizet nem nagyon szereti. A Wuxal 1 ezrelékes esővizes oldatát, viszont igen.
2012. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!