Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen mélységű és szélességű...

Milyen mélységű és szélességű kerti tó kell ahhoz, h a későbbiekben aranyhalat is lehessen beletenni?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem, hogy a növények elég oxigént fognak e termelni, avagy kell valami szűrő is ha halat szeretnék beletenni?

2012. okt. 6. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szak boltban veszed (tó technikai)akkor ott szakszerűen elmondják,kérdezhetsz.
2012. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én idén kezdtem bele a tavamba márciusban 3.5 m széles és 7m hosszú.Legmélyebb pontja 1.7 m ez sekélyedik 1.2-ig.Semmi szűrőm nincs benne.Ha nagyon koszos algás a víz búvárszivattyúval kiszívatom egy részét és utántöltöm.A nyári tartós 35 fok felett délelőtt 10 től kb 15 óráig járattam egy csobogót.Vettem bele koji pontyot és aranyhalat.És kaptam egy két nagyobbat is amik már május -júniusban le is ívtak.Nem nagy a szaporulat egyenlőre 20db kis kojim van.Az aranyhalak még nem szaporodtak nem sok volt és lehet mind ikrás vagy mind tejes volt.Vettem még hozzájuk 4 et hátha majd jövőre.Tófoliára nem tellett hagyományosat tettem bele.A gödröt géppel ásattam .Össz költség: ásás fólia kezdésnek pár hal kövek a tó köré 40000ft.A gödör kiásásán kívül mindent én csináltam.Tehát az enyém ekkora és a nagy melegben sem döglöttek a halaim. [link]
2012. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyi ha érdekel küldök egy videót a halaimról ha írsz címet privátba.
2012. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!