Kezdőoldal » Otthon » Kert » Magról lehet kivit ültetni? A...

Magról lehet kivit ültetni? A gyümölcsböl kivett magokra gondolok! Milyen gyümölcsböl, Zöldségböl lehet szép növényt nevelni?

Figyelt kérdés
Ha valaki próbàlta hogy sikerült?nem a termés az elsödleges célom csak kisérleteznék hogy milyen gyümölcsböl milyen növény lesz? A kivi ültetést hogyan csinàljam? Ki milyen növényt nevelt màr? Ötleteket vàrok NEM kritizàlàst!!! :)

2013. febr. 7. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A kivi magokat el lehet vetni, de többségben lesznek a porzós növények.

Az első pár télen fagymentes helyen tartod, akkor utána ki lehet ültetni, és talán át is telel, 6-7 év múlva már teremhet. A csírázása 1-2 hónap.


Gyakorlatilag minden érett gyümölcsből szedett magot el lehet vetni, már amiben van mag.

2013. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) a magokat száritsam ki utána ültessem el vagy egyböl elültessem vagy esetleg kell áztatni?
2013. febr. 7. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Oltóalanynak jók lesznek a magoncok.
2013. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most mandarin maggal kisérletezem. Leforráztam, leszedtem a külső burkot és úgy ültettem el. 1 cm-es hajtásom van már. Napfény nagyon kellene neki. Most hogy így elhúzódik a tél, lehet nem marad meg. De nyáron is fogok még ültetni. Sok sikert Neked!
2013. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!