Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vénusz légycsapója növényt...

Vénusz légycsapója növényt elég öntözni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hallottam sok mindent, hogy párizsival eteti, de azt is hogy a tartósító szer miatt nem lehet. Azt is olvastam valahol hogy jobb ha hagyjuk éhezni, meg nem szabad neki rovart adni mert akkor leszárad a fej...

Elsősorban olyanok válaszát szeretném, akiknek már egy ideje megvan a növénykéjük, vagy akiknek sokáig volt de valami, oknál fogva elpusztult de ért hozzájuk:D

Előre is köszönöm:))

(most minden nap megöntözöm annyira hogy ha elkezd csöpögni belőle akkor abbahagyom, moha"földben" van és az ablak alatt és szerintem ennyi)



2013. febr. 11. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is alulról kell locsolni, az alatta lévő tálba kell önteni a vizet.


Az enyém december óta nem kapott egy csepp vizet se, hiszen a pincében telel 0-5 fokon.

2013. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én nem tudom teleltetni, a pincénkben annyi fok van mint az udvaron és semmi fény. Akkor mi kell csinálni? azért tegyem oda?
2013. febr. 17. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Idén már ne tedd oda, majd jövőre. Ha a pince a földszint alatt van, és vannak ott szennyvízcsövek, akkor melegebb van, mint az udvaron (földhő és a szennyvízcsövek fűtenek). 0 fokig tartósan kibírja, én is akkor viszem telelni, amikor már nappal is mínusz van. 2-3 hét múlva hozom is ki őket. Hozzáteszem, hogy 1 percet nem töltenek a lakásban, hiszen nem trópusi növények, a pince és az ablakpárkány között ingáznak.


Az etetésre visszatérve én nem szoktam őket etetni, de mindig van mit enniük. Még a darazsat is elkapják.

2013. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!