Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tesztkérdés. Kezdő kertészek,...

Tesztkérdés. Kezdő kertészek, ti fizetnétek-e, és ha igen, mennyit online, skype-os kerti tanácsadásért? Segítek gyakorlati ötletekkel, vegyszerek nélkül abban, hogy minden sikerüljön. Köszi a véleményeket.

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizetnék.

Vannak fórumok,ahol kapok segitséget ha bármi kérdésem van.

akad jópár kertész,aki hobbiként neten válaszolgat

2013. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetnék. Idősebb családtagjaimat kérdeném, hogy ők mit csinálnak (sokuk művel kertet) vagy rákeresnék google-ban!
2013. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hobbykertész vagyok, néhány palánta a magam szórakoztatására és fogyasztására. Nem fizetnék ilyenért, már mindent meg lehet tudni fórumokon, tapasztaltabb emberektől. Én pl itt is nagyon sok hasznos tanácsot kaptam már.
2013. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetnék, gogli segít, miden van fent ingyen.
2013. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy előttem leírták...habár vannak biztos akik nem keresgélnének hanem fizetnének ilyenért,de ahhoz nagyon be kellene harangozni a dolgot.
2013. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem fizetnék, a neten minden fennvan.
2013. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat mindenkinek:)
2013. febr. 20. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem fizetnék,és nem is neten nézegetnék utána .

A környezetembe kell érdeklődni,hisz nem azt akarom tudni,hogy 100 km re arrébb hogy él meg a növény .

A "szomszéd" kertje többet elárul .

2013. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, vannak azért általános érvényű okosságok, pl, hogy mit milyen növénnyel társíts, mit mi mellé ültess vagy ne, hogy ne legyenek kártevők, ileltve serkentsék egymás növekedését, vagy ne gátolják azt. Vagy, hogy hogyan érdemes ülettni pl egyetlen paradicsombokrot, hogy elég legyen a termés az egész családnak... Én ilyesmikre gondoltam. A szomszéd kertje a talaj minősége, PH-ja és a mikroklímátok szempontjából lehet hasznos.
2013. febr. 21. 08:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a dolog valóban csak az általánosságok szintjén lenne jó. De látod, nekem hiába mondanád, hogy védőnövényként ültessek mellé kaprot, mert a kapor a mi vályog-talajunkon nem él meg. A szomszédtól tudom, mindig vet, (több ütemben) és satnya csenevész lesz neki, ha egyáltalán kikel. Emiatt inkább a szomszédot kérdezem, nála a jótanács ingyen van.

Miért fizetnék olyan általános információkért, amik úgy általában, ideális esetben érvényesek, de nálam nem működnek?

2013. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!