Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az erkélyem tavasztól ősszíg...

Az erkélyem tavasztól ősszíg napos! Milyen virágokat ajánlotok balkonládába? Tavaly tuják is voltak kaspóba, de tönkrementek! Ahelyett vmi? Bukszus?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mindenkinek az van, de nekem akkor is a muskátlik tetszenek. Napos helyen gyakrabban kell öntözni, tápoldatozni
2013. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Tavaly a futómuskátli túlélte, de a parasztmuskátli nem..pedig locsoltam, és tápot is adtam rendesen..eleinte nagyon szép volt, szép nagy fejekkel, majd egyre kissebb csúnyább lett
2013. márc. 2. 13:35
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is szahara van az erkélyen, de nem bírnám ki növények, virágok nélkül! Nagyon szép a futó muskátli, bár nálam az álló is megmaradt. Bár valóban naponta kell locsolni őket. A petúniát 1 évben próbáltam, de iszonyú vízigényes, ha a muskátli közé ültettem a ládába, elitta a vizet a muskátli elől. A hibiszkusz gyönyörűen pompázik egész nyáron. Van többféle kaktuszom, mindegyik bírja, ezeket is többször kell locsolni nyáron. Igazából mást nem próbáltam még.
2013. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

a petúnia a kedvencem,de csak oda tudom ahol félárnyékos..sajnos ő nagyon nem birja a tűző napot :(


azt hiszem maradok a futónál és a szúnyogriasztósnál...

esetleg tavaly próbáltam a büdöskét..ő is bírta aránylag...

de én is imádom a sok sok virágot..de ha nem birja nem erőltetem őket :)

2013. márc. 2. 18:53
 5/15 anonim ***** válasza:

Büdöske ,paparika virág . Egy ládába csak 2 legyen (60cm )

mert kitölti ahogy növekszik .

2013. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha büdöske nem bírta nálad,akkor ne is haragudj de neked csak a száraz virág ,vagy a selyem virág való.

Ezek valóban gondozás és szárazság türőek .

Előző is voltam .

2013. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A porcsin rózsa is nagyon szárazság türő,szinte gondozás mentes,egész nyáron virágzik .Még lombja sincs .(kakac virág )

Előzök voltam

2013. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Minden nap locsoltam, a büdöske a szúnyoggal volt összeültetve de túl nagy lett a szúnyogriasztós virág, így amiatt ment tönkre, nem pedig miattam...igenis gondozom őket
2013. márc. 2. 19:15
 9/15 A kérdező kommentje:
kukac virágot imádom, az volt sok tavaly, de lógós fajta! nagyon szeretem, de ládába azt nem ültettem.
2013. márc. 2. 19:16
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]


kicsit elterebélyesedett :)

2013. márc. 2. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!