Kezdőoldal » Otthon » Kert » Árvácska orchideámat át...

Árvácska orchideámat át szeretném ültetni, vajon milyen tőzeget válasszak?

Figyelt kérdés

Van 1 Miltoniám /Árvácska orchidea/ és most a tavasszal át szeretném ültetni. Milyen tőzeget válasszak neki? Hallottam már azt is, hogy bodzafa kérge a jó, mindegyik fajnak a lepkének is, mert az sokáig tartja a nedvességet.

Esetleg, ha valakinek van tapasztalata az Árvácska orchideával, tartása, stb. nagyon megköszönném.

Vannak Phalaenopsisok is, abból is kettőt át szeretnék ültetni, de nem tudom melyik forgalmazó ültető kéregét válasszam.



2013. márc. 20. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kimondottan orchidea ültető-közeget, van 2 l-es kiszerelésben is . Ezen a néven keress rá a neten . Nagyobb virágkereskedésekben , OBI-ban a kertészeti részlegen már láttam én is .
2013. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2013. márc. 23. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!