Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol tudok jó áron rózsatövet...

Hol tudok jó áron rózsatövet venni?

Figyelt kérdés

Olyat,ami idén már virágzik. Rendelés is jó. Csak a neten van egy csomó faiskola honlap ahol évekkel ezelőtti adatok szerepelnek és/vagy nem reagálnak a megadott elérhetőségeken vagy ha aktuális, akkor nagyon drágák.

Köszi minden infót!:)



2013. ápr. 16. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:

pl az obiba 399ft volt pár hete,de 500nál nem szokott több lenni..van sima és futó is (de a tesco,praktiker stb stb)

Azok a tövek már mind fognak idén virágozni.Én tavaly tavasszal vettem futórózsa tövet és 170-180 magas lett és tele volt virággal pont úgy mint a sima rózsák.

2013. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah és különlegesebbeket meg kertészetekbe keress...
2013. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugye van még hely ahol lehet kapni,vagy már sehol? Tudom,hogy már virágzik,de ezért nem árusítják már? Nem szeretnék lemaradni,nem vettem még....:(
2013. máj. 31. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb ősszel van ültetési ideje így akkor majd újra lehet kapni sok helyen.
2013. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Idén miért nem lehetne ültetni még? Attól mert virágzik? Legalább drágábban tudnák adni,vagy konténerben. Én ezt nem értem. Egyébként köszönöm a válaszod.
2013. máj. 31. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha konténerest találsz akkor azt lehet ültetni,de ilyen sima olcsóbb rózsatövet felesleges.Miután kiírtad a kérdésed vehettél volna....és nem 2 hónap múlva jut ismét eszedbe ha már ennyire nagyon akarsz.
2013. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki vagy Te,hogy kioktass,hogy mikor és miért nem vettem? És még azt is hiszed,hogy a fejembe látsz,hogy Nekem azóta csak most jut eszembe!:D Nekem nem kell ilyen válasz kösz!
2013. jún. 1. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!