Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem egy házat aminek a...

Brain89 kérdése:

Vettem egy házat aminek a kertjében nagyon sok szemét, törmelék, föld van persze nem egy helyen hanem kisseb nagyobb csomokban azt találtam ki hátra elhordom kinevezve egy szemétdomnak a lényeg az lenne hogy a kertszomszédomnak van beleszólási joga?

Figyelt kérdés

Mert nagyon kiváncsian leskelődnek át hogy mit csinálok a telkemen.

jah és nem kis mennyiség az elszállítása több 10 ezer ft lenne ezért oldanám meg igy


2013. ápr. 17. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

A magad telkén oda rakod ahova tudod,vagy akarod.

Majd megoldod az elszállítását ,ha jut rá.

De a szomszéd is elszállithatja ,és nem kell neki nézni .

2013. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szóval nem szolhat bele hogy mit hova rakok a kertemben?

és a leskelődés elkerülésére a közös kerítésre rakhatok nádszövetet? mert eléggé felidegesített már hogy töbször beszolt hogy reméli nem fog átmenni átfolyni hozzá a szemét és elég bunkó módón bemutatkozás nélkül .....jah és 10 éve nézték az üres telket amin a sok szemét szana szét volt mikor rendet akarok akkor meg pampognak

2013. ápr. 17. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem kérsz egy konténert a szemetesektől. 6-7.000.- Ft-ért elviszik a szemetet, nem kell kerülgetned. Belepakolni kevesebb munka, mint összehordani. Örökké úgy sem hagyhatod ott.

A kerítésre nyugodtan tehetsz nádszövetet.

2013. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak nagy konténerbe férne bele ami 40 ezer körül van voltam bent megkérdezni szóval ezért. lehet smucik vagyok de nem akarok ennyi pénzt szemétre áldozni
2013. ápr. 17. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Konténer 6-7 ezerért....nah olyan nekem is kellene.

Nálunk 1m3 konténer 19000 körül van,a nagy 54000 körül (februárba érdeklődtünk és mondták,hogy nincs szerencsénk mert tavaly sokkal olcsóbb volt) jah és mi is bevihetjük a törmeléket,de arra már nem emlékszem milyen kilós árat mondtak rá,de mivel építési törmelék ezért cseppet se érte volna meg súlyra.

2013. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha saját magad viszed 20 ft kilója kicsit elvannak szálva
2013. ápr. 17. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:

A szemetet kupacold egy helyre, majd lomtalanításkor kiteszed. A törmeléknek és a földnek meg áss egy gödröt, túrd bele, és takard vissza. Aztán bevetheted fűvel az egészet és a szomszéd se fog pampogni!

:)


Amúgy tényleg paraszt a szomszéd, ha 10 évig csak lesett ki a fejéből, aztán ha van új tulaj akkor már sürgős neki a rendrakás!

:(


Én is egy "szemétbányát vettem. A szomszéd még akkor is öntögette át a kerítésen a levágott füvet, amikor elöl már az alapot ásták! Nem mondom, kapott is rendesen érte!

2013. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!