Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan működik az időzitő ez...

Hogyan működik az időzitő ez a típusú keringetőn medencéhez? Lent tovább

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=WQFDytZpYjE

Ilyet akarok venni de nem értem hogy mire jó az időzítő hozzá



2013. ápr. 20. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A medence vizét nem kell állandóan keringetni a szűrés érdekében, ha rendben tartod a PH szintet és a szabad klórt.A gyár valószínű ennek megoldására ad időzítőt amivel beállíthatod az üzemidőt és a bekapcsolási intervallumokat.

A szivattyú teljesítménye alapján számitva a medence vizének napi 3-4 szeres vizátforgatásával számolva megkapod a szivattyú szükséges üzemidejét.Ezt két részletben/délelőtt és délutánra elosztva tiszta lesz a medencéd.A PH-t /méréssekkel folyamatosan ellenőrízva / pár deci ipari sósavval és ipari hypóval kontrolálni tudod és nem kell megvenní a méregdrága medence vegyszereket.

Pelyhesítőt viszont venned kell és folyamatosan öntögetni 2-3 naponként.Háztartási boltban kapsz ilyen vegyszereket.

Hypót ne végy sokat mert az elveszti hatóerejét a szavideje után nem sokkal.

Vedd meg a medencét, mert sok örömöd lesz benne!

Jó fürdést kivánok!

Cooper944

2013. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat az időzítő végül is 2 óránként kapcsol be minimum ha jól láttam . Medencém van és örömömet megleltem benne viszont új szivattyú kell nekem csak még időzítős nem volt
2013. ápr. 29. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!