Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen virágos növény tűri...

Milyen virágos növény tűri jól a sötét helyet?

Figyelt kérdés

A teraszunk fából készült, ezért elég sötét van az ablakpárkányon. Olyan egész késő őszig virágzó balkon virágot keresek, ami nem nyurgul fel a fényhiány miatt.

Vagy olyan is megfelelne, ami nem virágzik, de levelével szép.


2013. ápr. 22. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Most hirtelen azok közül jutott csak eszembe kettő,amik Nekem lesznek,csak Én meg helyet nem találok mert itt minden főleg napos. Szóval a hortenziát és bohócvirágot ajánlom! De tuti lesz több virág is,ami még eszembe jut,mert több volt már,amivel pont ezért gyűlt meg a bajom....:) Szóval írok ha még eszembe jut valami!
2013. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bakopa (Bacopa), gumós begónia, fuxia, törpe nebáncsvirág (Impatiens wallerana), Viszályvirág (Browallia), Harangvirág, Campanula.
2013. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hűha, köszi nektek, ezek mindegyike gyönyörűűűűűű.
2013. ápr. 23. 08:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg kedves kérdező, de muszáj a klasszikus poént válaszolnom: A kankalin sötétben virágzik.

Kérlek ne pirosozz le, mert csak mosolyt akartam csalni az arcodra. Tavasz van, jó idő, jó a kedvem...ennyi. Remélem találsz tényleg klassz növényeket! :)

2013. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok és nem értem az Utolsó poénját!:) Én vagyok csak így evvel? Egyébként nagyon jót mondott a primula avagy kankalin is az árnyékot szereti. Nekem idén ez volt az első virág amit vettem a fedett teraszra asztaldísznek,mert valóban az árnyékos helyen érzi jól magát. Még az árvácska jutott eszembe meg a díszcsalán és tényleg a nebáncsvirág különböző fajtái is jók lehetnek oda!Ja és nem csak a gumós begónia,az egynyári is jó!:)

Kerestem két cikket is Neked:

[link]

[link]

Üdv.: Első!

2013. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, bizonyára másik korosztály. A vicces idézet a Keménykalap és krumpliorr c. gyerekfilmből való, megboldogult gyermekkorom kedvencéből.

Most vetítették nemrég, érdemes megnézni a fiatalabbaknak is. S ez a mondat volt a titkos jelszó.

2013. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!