Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kb.7 méter mély fúrt kút...

Kb.7 méter mély fúrt kút szivattyúja nyugalmi állapotban 2-3 óra múltán miért engedi vissza a vizet?

Figyelt kérdés
Feltöltöm a rendszert, locsolok, minden rendben. Elzárom a locsolót, a szivattyú ilyenkor nem dolgozik, majd 2-3 óra múlva bekapcsol, de nem csak arra a kis időre, míg a nyomást kiegyenlíti, hanem míg le nem kapcsolom az áramot. Ilyenkor eltűnik a slagban lévő víz, nincs nyomás, a rendszert újra fel kell tölteni, hogy használható legyen. Én egyértelműen lábszelep hibára gyanakszom, hogy nem zár rendesen, szép lassan elengedi a vizet, aztán már nincs visszaút. Nyomásszabályzó hiba is lehet / tavaly cseréltem /? Attól még nem megy el a víz..
2013. máj. 1. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a probléma. Jött a kútfúró és szerinte ki kell cserélni a kútfejet, mert a benne lévő tömítések elkoptak.
2013. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is lábszelep hiba, kivéve ha a szivattyú alatt látod csepegni a vizet, mert akkor szimering gond lehet.
2013. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!