Kezdőoldal » Otthon » Kert » Beteg az orchideám, hol tudok...

Beteg az orchideám, hol tudok szakmai segítséget kérni Pécsen?

Figyelt kérdés
Olyan szaküzletet keresek,ahol nem csak árusítják a növényvédő szereket,hanem tanácsot is adnak,hogy melyikkel lehetne meggyógyítani.Ötletek?Kérlek,segítsetek!

2013. máj. 3. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a baja? Lehet itt is tudunk tanácsot adni.
2013. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott kezdődött a dolog,hogy túl sok fényt kapott,és kissé megégett a napon.Ezután félárnyékos helyre raktam,megöntöztem,meg lefújtam vízzel a leveleit,helyre is jött szépen.Aztán pár nap múlva a sérülések helyén apró,kerek,fehér pöttyök jelentek meg(nem lisztszerű),és ezek egyre jobban szétterjednek a leveleken,és ahova eljutnak ott sárgul,ráncosodik a levél.
2013. máj. 3. 12:00
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez a rothadás-szerűség egyre nagyobb helyet foglal el a leveleken.
2013. máj. 3. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Húha hát sztem ne permetezd tovább és esetleg ha bemész egy virágüzletbe ahol árulnak orchideákat, ott biztos segítenek. Nekem legalább is szoktak válaszolni ha kérdezek.
2013. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet,utánajártam.Azt mondták,a naptól van,meg hogy nem tudok rajta segíteni:/
2013. máj. 3. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Oh sajnálom. De azért még de dobd ki hátha feléled! Nekem most az egyik orchideám a halálán volt...nem hittem h megmarad, mert szinte az összes léggyökere elpusztult, és az a két levele is ami megmaradt állandóan fonnyadt volt...öntöztem tovább és levettem az ablakból, met már nagyon tűz a nap...és erre pár napja észrevettem h feléledt, sőt már 3cm-es virágszárat is hozott! :D Nagyon megörültem neki. Szóval kitartást! ;)
2013. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) Úgy néz ki megmarad:)
2013. máj. 11. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök! :)
2013. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!