Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet benzinkúton...

Hogyan lehet benzinkúton kannába benzint vásárolni, ha nincs autóm?

Figyelt kérdés
Odamegyek a kúthoz, ahova az autók is be szoktak állni, megtöltöm a kannát, lezárom, megfogom és besétálok vele a shopba fizetni? Addig nem áll oda más tankolni? És a benzint be szabad vinni a shopba? (Fűkaszába kéne, ezért került a kert kategóriába a kérdés.)

2013. máj. 4. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, odamesz, megtoltod a kannat, lezarod, szerintem beviheted magaddal a shopba de ha van kiserod kint maradhat vele (orizetlenul biztosan nem hagynam). Nem fog odaallni addig senki, mert addig nem tudjak ujra hasznalni a kutat, amig ki nem lett fizetve az elozo tankolas. Az elado bentrol a kassza mellol elektronikus uton nullazza az orat. Csak jegyezd meg hanyas kuton "tankoltal", mondod a szamot, fizetsz! En biztosan bevinnem magammal az a biztos, kint konnyen laba kel :)
2013. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2013. máj. 4. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

igen, sztem is menjetek ketten inkább. tankoltok a kannába, ha kész, akkor lezárjátok, vissza a pisztolyt, te bemész a shopba, a haverod ott marad a kannával a kútoszlopnál, fizetsz, mehettek :)

nincs olyan ismerősöd, aki elvinne kocsival esetleg?

2013. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megtankolod a kannát,és bemész fizetni.Addig a kannát hagyhatod az ajtó mellett is .Nem fogják lenyulni,minden be van kamerázva .Egyszer a megtankolt kannát a kocsi mögé tettem,majd mentem fizetni .Utána beültem,és elhajtottam .Kb 2 óra mulva vettem észre,mert akkor kellett az üzemanyag .Visszamentem,a kannám ott volt a kút

mellé rakva .Senki nem vitte el .

2013. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!