Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a véleményetek a Mano...

Mi a véleményetek a Mano paradicsomról?

Figyelt kérdés
íz, eltarthatóság stb.

2013. máj. 24. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha még akkor is aktuális,akkor a nyáron be tudok róla számolni. Nekem idén lesz először ilyen fajtám,még kicsik,magról neveltem.
2013. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aza vicc ,hogy igazából nálam is ez a helyzet...idén ezt a fajtát próbáltam ki...na mind1,majd kiderül
2013. máj. 25. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Már most izgulsz,hogy milyen lesz?:)
2013. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért annyira nem..12éves korom óta szórakozom vele ...van 1 bazi nagy kertem szóval csak erre a fajtára lennék kíváncsi
2013. máj. 25. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Na majd akkor idén ezzel is bővül a tapasztalattár!:)
2013. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na ja
2013. máj. 25. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Tavaly volt néhány tő, de nem voltam megelégedve vele. Igaz ami igaz, forró volt a nyár és kevés lehetőség volt a locsolásra. Nagyon vízigényes. A bogyói nem voltak túl nagyok és hamar megpöttyösödtek, elrothadtak. Íze nem volt fergeteges ha nem égette be magát az agyamba. Az elszáradt növényeket kihúzgálva azt tapasztaltuk, hogy a gyökere nem haladta meg az eredeti tápkockát. Meleg homokos talajon kevés vízzel nem működik jól.
2013. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen ez amúgy is étkezési elvileg 50-60g-osnak kell lennie a bogyónak...majd meglátom mi lesz elég jól elvan ,talaj sem pocsék...kössz azért

bicskei vagyok amúgy

2013. máj. 25. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg tápióbicskei 1-3-5-ös!:) Én arra lennék kíváncsi,hogy ez valóban olyan fajta lesz-e,amit nem kell karózni? Ha már van köztünk olyan,akinek volt.:) Köszi!
2013. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!