Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szegyen az ha en mint lany...

Szegyen az ha en mint lany beallok segiteni foldet lapatolni a kertben?

Figyelt kérdés
A kertunk tul alacsony es hozattunk par kamion foldet es a parom olyan lassan halad hogy szethordja mert sokat dolgozik, szeretnek segiteni, de felek h a szomszedok azt mondjak h nem semmi h engem fogott be a parom lapatolni. Pedig szeretnem.
2009. okt. 6. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól nézünk ki, ha már szégyen a munka! :) Én is nő vagyok és én is megcsinálok mindent, amit fizikailag bírok. Egy háznál sokmindent meg kell csinálni, és ha nincs segítségetek, mint nekünk, megcsinálom és is a férfimunkát. Szerintem nagyobb szégyen lenne tétlenül nézni, hogy a párom egyedül izzad.


25/L

2009. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szégyen, én is àstam màr gödröt, a pàromnak segitve és? Kinek miköze hozzà? Pàrom bûszke volt ràm, nekem akkor az volt a fontos, nem az hogy ki mit szol!
2009. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szégyen, az sokkal cikibb lenne, hogy mialatt a párod dobálja a földet, te bent fested a körmöd vagy a tv előtt fekszel. az meg, hogy a szomszédok mit szólnak, ne érdekeljen már... én is segítettem apámnak nő létemre, amikor termőföldet hozatott a fűnek elegyengetni sőt füvet is nyírtam meg fát is ültettem!
2009. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szégyen. A lányaim és és is megcsinálunk ilyesmiket is (ásunk is), sőt a téli tüzelőt is mind a négyen hasogattuk baltával. A szomszédok közül is csak az olyan fog megszólni, akinek lenne mit seperni a saját portáján.
2009. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nő létemre kertészmérnök vagyok, és néha térdig állok a sárban, miért lenne szégyen?
2010. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!