Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért száraz a csüngő verbéna?

Miért száraz a csüngő verbéna?

Figyelt kérdés
DNy fekvésű erkélyen van a nap délután éri naprészt, de ugye idén nem sok napos óra volt sajnos. a Muskátlik,petúniák mind gyönyörűek sőt még a balkon eprem is hozza a friss hajtásokat és a pici epreket is. Szegény verbénát meg hiába locsolom tápoldatozom ahogy a többieket napról-napra szárazabb. :( Virágot se nagyon hoz. Az elnyílt virágokat leszedtem amikor még szép volt szóval nem hinném hogy ez a gond. Permetezni is szoktam egy kis friss vízzel, mert nem is a gyökere és a földje száraz, hanem a levelei és a csüngő részek.

2013. máj. 31. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
60-80 cm-nél ne hagyd hosszabbra nőni , mert ez is okozhatja. Ha ennél hosszabb nyugodtan vágd vissza.
2013. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. szerintem nincs annyira hosszú még. Akkora ahogy megvettem a kertészetben. Azóta friss virágokat se hozott. Lehet az a baj, hogy elég rossz idő van és ahogy olvastam 8-10óra napsütést igényelne. :S
2013. jún. 1. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!