Kezdőoldal » Otthon » Kert » A szúnyogűző növényt kell...

A szúnyogűző növényt kell metszeni?

Figyelt kérdés
Láttam egy filmet és volt benne egy jelenet, hogy ezt a növényt metszették. Mármint a hosszú lógó részeket levágták és bokros volt, nem csüngő. Kell metszeni?
2013. jún. 1. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez a növény volt, akkor nem kell metszeni . De számtalan más növény is elriasztja a szúnyogokat, sőt a szivarfa is.

[link]

2013. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen, ez a növény volt az. Nem szúnyogűzés miatt vettem, hanem azért mert tetszik :)

A filmben az összes hosszú hajtást levágták és így bokros volt a növény. Csak nem tudom, hogy ez csak a jelenet kedvéért volt, vagy így jobban besűrűsödik a növény.

Mert most úgy néz ki a növényem, hogy sűrű pici bokor és lelóg 3-4 hosszú hajtás. Persze szebb lenne ha sokkal több lógna le. Viszont csak a próba kedvéért nem merem levagdosni ezeket a hosszú darabokat. Tutira szeretnék menni, hogy ez a sűrűsítő eljárás :D

2013. jún. 1. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:
ha kicsiped a közepét jobban bokrosodik, valamint a lecsipett rész elültethető
2013. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!