Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kicsi kerti tónak hogyan...

Kicsi kerti tónak hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Tapasztaltak tanácsát, segítségét szeretném kérni. Szeretnék csinálni a két kutyámnak egy kis pancsolót, azt a tanácsot kaptam, hogy érdemes tófóliát vennem és abból kivitelezni. Ez tűnik a legjobb megoldásnak. Csak nem tudom, hogyan álljak neki, mennyivel nagyobb fólia kell, mit amekkorára a kis "tavat"szeretém, kell e hozzá még valami speciális dolog, ha kiástam, lefóliáztam rögtön feltölthetem? Bocs a sok kérdésért, de nem nagyon értek hozzá, meg hát nőből vagyok :D Előre is köszi a válaszokat :)

2013. jún. 10. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
gödör, homok, fólia.. így kezd...
2013. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kutyák a körmükkel széttépik a fóliát úgy hogy mást találj ki.
2013. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az 1,2mm fólia jól bírja. Gödör, geotextil, vagy helyettesítheted régi szőnyegekkel, majd fólia. 50cm ráhagyással legyen nagyobb mindenhol a fólia.
2013. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!