Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a baja a datolyapálmámnak?

Mi a baja a datolyapálmámnak?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban kaptam, egy szép, kb. 1 méter magas datolyapálmát. Mivel tavasszal hallottam, hogy érdemes kiültetni, megtettem. Napos helyen van, de nem a tűző napon. Eddig is jelentkezett nála itt-ott levélvég- száradás, de más baja nem volt. Ahogy kiültettem, 1 hét múlva, az eddig szépen magasan álló pálmám levelei szétkonyultak. Szétnyíltak. Mintha valaki ráült volna a közepén. Nem sárga a levél, szép zöld, csak totál lekonyult...Kétségbe vagyok esve...Mi történt? Mit tehetek, hogy rendbe jöjjön?

2013. jún. 10. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagyon magas a talajvíz? Vagy agresszív? Vagy a talaj nem megfelelő, esetleg túl meszes?
2013. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!