Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lakótelepi erkélyre szeretnénk...

Budapest2011 kérdése:

Lakótelepi erkélyre szeretnénk gyepszőnyeget. Ez lehetséges? Mire kell vigyázni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 09:30
 1/4 anonim válasza:
Lehetséges, nekem egy komplett kiskertem van (ládák egymásra építésével még emeletes is), nyilván kell építeni valamiféle magas küszöböt, hogy ne essen le a föld a szélén, olyan alapra kell tenni, ami nem ázik át, és egyáltalán módjával locsolni, ha az alsó szomszédodnak nem akarsz sáresőt.
2013. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bonobittal 2 réteg vastagon le kéne szigetelni. A probléma ott keletkezik, hogy azt a 10-15 centi földet ami megemeli a küszöb magasságot azt kellemetlen lesz átlépni. Nagyon sokat nem lehet rajta lépkedni, mert tönkremegy. A sport fű nagy igénybevételnek van kitéve, de ott 7000 négyzetméteren rohangál 25 ember és nem 6 négyzetméteren 2 álldogál a maga 70-100 kilójával.
2013. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 wapo ***** válasza:

műfű.

Gyepet olyan kis felületre nem érdemes, nem kifizetődő telepíteni.Persze nem lehetetlen.


[link]

2013. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Merész:D nem ajánlom ,mert nem lesz hosszú életű. Műfű rengeteg van, valamelyik egész élethű, én még a szobámba is majdnem azt raktam :D
2015. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!