Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fokföldi ibolyát ki lehet...

Fokföldi ibolyát ki lehet tenni ilyenkor a teraszra?

Figyelt kérdés
Vagy csak kizárólag a lakásban jó neki? Olyan helyre tenném, ahol nem éri közvetlen napfény, sem eső és viszonylag szélvédett is.
2013. júl. 5. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan helyen elvan napi szintű locsolás mellett. Kültérben hamar kiszárad mostanság. Árnyékban nincs akkora hőingadozás mit már nem tolerálna. Azt teljesen jól gondolod, hogy a napfénytől, széltől óvni kell.
2013. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a helyedben nem tenném ki, nem tűri jól a napot, sem az oda szoruló meleget és még egy tipp a növényhez a levelét és a tövét víz ne érje, mert elrohad.
2013. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, kitettem őket és egyelőre semmi bajuk


utolsó: ők már a sokadik ibolyáim, ezeket konkrétan én szaporítottam, de köszi a gondozási tippet is :) Azért akartam kitenni őket, mert bent már nem férnek el :D

2013. júl. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!