Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van-e valakinek Compass...

Van-e valakinek Compass medencéje? Mennyibe került?

Figyelt kérdés
Szeretnénk medencét pár év múlva,és nagyon tetszik,hogy sóval fertőtlenítenek. Árajánlatot nem kérek tőlük,mivel még nem aktuális,de ha van valakinek szívesen venném,ha megosztaná velem az információit!Valóban olyan jó,mint amiket írnak róla? KÖszönöm!

2013. júl. 8. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs vele, de első blikkre szép, színvonalas dolognak néz ki, szerintem egy jól felszerelt új alsó középkategóriás autó áráért. Ha ennyit rászánsz, akkor nagyon szép medencéd lehet, de a komplett medence árát nézd majd, beépítéssel, extrákkal (elengedhetetlen plusz kényelmi) és akkor még a fedésről nem is beszéltem, mert ide a bökőt, ha előbb-utóbb nem akarsz rá valamilyen polikarbonát fedést. Úgy látom annyiban speciális, hogy van a medencetestben egy kerámia mag, ami miatt kétszer olyan tartós, mint a hagyományos műanyag medencék. Azt nem tudom, de megkérdezném, hogy reagál a tartós napsütésre (fakul-e) és ha magas a talajvíz telepíthető-e.

A sóval való fertőtlenítés az nem az ő kiváltságuk, a legolcsóbb mobil medencéhez is lehet vásárolni sóbontó készüléket, ez ne legyen szempont, mert bármely más cég medencéinél is elérhető a technológia.

2013. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon jókat írtál!!!Nekem főleg az a fontos,hogy ne vegyszerrel fertőtlenítsük a vizet.

Valószínű,hogy egy olcsóbbat fogunk választani,hacsak nem nyerünk a lottón:).

2013. júl. 22. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt medencézni kezdesz feltétlen olvass utána! Sokkal gondosabb döntést tudsz hozni ha tájékozódsz alap dolgokról. Azért merem ajánlani, mert úgy érzem a vegyszermentességre vonatkozó igényedből, hogy feltétlen tudnod kell bizonyos dolgokról, hogy minőségi, de még megfizethető fürdőzésben legyen részetek. Keress rá a "mobilmedencék.atw" kifejezésre, itt lelkes kerti medencézők gyűjtötték össze tanácsaikat kezdők számára, érdemes az utolsó betűig elolvasni, van benne a sóbontós technológiáról is.
2013. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!