Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a különbség fűkasza és...

Mi a különbség fűkasza és szegélynyíró között?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemes venni? Nagyobb területre kellene kb 100méter*10méteres gyümölcsös, fű és fél méteres gaz nyírására ...

Mennyire fontos a teljesítmény? 1,35 kW benzinmotor az milyen célnak megfelel? mennyit lehet rá költeni? mennyire tartósak ezek az eszközök?



2013. júl. 9. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyit áldoznál egy márkás könnyű damilosért.

Ebben minden japán még .Akár priviben is rám irhatsz

2013. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szegélynyíró az a fűkasza elektromos változata, ami gyengébb jóval, könnyebb is és csak játéknak felel meg mert azzal csak a szegélyeknél érdemes lenyírni a füvet ahová nem férsz be a fűnyíróval.

Azért mondom azt hogy játék mert kb arra is való, semmi komolyabb munkára nem lehet használni, egy nagyobb terület lenyírásánál le is égne.

Sajnos a sógorom egyszer így tette tönkre az enyémet, elkérte tőlem mert az örökölt telkére el kellett egy kis fű meg gaznyírás én meg azt hittem a kisebb részeken akarja használni mert láttam én olyan részeket. De nem az egész hátsó udvart plusz a ház előtt lévő nagy telket is azzal nyírta le, le is égett az egész, vezetékek minden tropára ment plusz a motort is dobhattam ki, és a kasznija is megolvadt egy picit.

Szóval ha nagy területre kell ne játék elektromosat vegyél hanem, egy kisebb teljesítményű benzinest, azokban erő is van meg azzal lehet aprítani.

2013. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaja benzinest akarok, de nem tudom mit kell nézni. Egyszer használtam én is elektromosat éreztem, hogy sűrűbb fűcsomóknál kicsit szenvedett...
2013. júl. 9. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak halkan megjegyzem, hogy nem az a különbség a fűkasza és a szegélynyíró között a különbség, hogy az egyik benzines, a másik elektromos, mert létezik benzinmotoros szegélynyíró is. A szegélynyíró a befejező munkákra alkalmas, azaz olyan helyeken tudod levágni vele a füvet, ahová a fűnyíró nem ér el. Ha nagy területet akarsz nyírni, akkor mindenképpen fűkaszát vegyél, mert csak az alkalmas a sűrű fű vagy gaz vágására.
2013. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok erről a termékről 35 ezerért? 3 év garanciával.

http://www.youtube.com/watch?v=GjmYnhqDQZc

2013. júl. 9. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom róla, hogy 1-szer lenyírod vele a 100*10-es gyümölcsösödet aztán felteszed itt a kérdést, hogy "mi baja lehet a fűkaszámnak?".


Jobban járnál ha inkább vennél egy használt Stihl-t. Az gép! Nem ilyen vacok mint pl ami a videóban is látható.

2013. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ami a videóban van az bóvlinak számít? Tudom ennyi pénzért nem várhatok sokat, de 3 év garancia, azért még mindig jobb, mintha használtan kifogok egy hibásat, ami adott esetben még drágább is.
2013. júl. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!