Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kinek meddig bírta a fűkaszája...

Kinek meddig bírta a fűkaszája? Milyen típus? Hány éve vette és mennyit használja egy hónapban?

Figyelt kérdés
plusz: Mire kell figyelni a fűkasza első használatakor? Mire kell figyelni, hogy sokáig használható legyen a gép.

2013. júl. 10. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

MTD 790 es. 5 hónap után javithatatlan lett.Még meg sem kopott a damilfej .Mivel gépszerelő a szakmám,mindent megadtam neki.Nem is munka közben ment tönkre.Munka után mikor megtisztogattam.Beinditottam és alapjáraton megállt.

Szétszakadt a hajtókar,az meg agyon vert mindent.A gyártó azt mondta ez csak hobby gép .Igy kell kidobni 40000 ret

Semmilyen MTD terméket nem veszek,hegyek vannak a szervizekben ezekből.

2013. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hobbigép, de nem lehet használni akkor vagy mi? hogy bizonyítja a gyártó, hogy nem hobbi célra használtad?
2013. júl. 10. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:

A jót meg kell fizetni,mondja a mondás is

Most hasonló nagyságú van ,Maruyama. 90 körül volt.

Ez tiszta japcsi még .Olyan mint a doxa óra .

1 voltam .

2013. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez valóban csak arra való,hogy szegélyt lenyirják vele .

Egy nagyobb fűcsomó megfogta .Kinai az egész.Én azt gondoltam hogy a név kötelez valamire.Eladásra készülnek ,nem tartós használatra. Csak az időmet pazaroltam arra is

hogy az igazamat bizonyitsam .Még az sem érdekli őket hogy rontják a hírnevűket .

1 voltam

2013. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Grasshopper az első-1 szezont futott,nejem elcserléte Budget Bms 85-re,amit én járattam be,és ennek köszönhetően 5 év!!a futása.Most kell bele 1 Kuplungpofa,mert szétment.Hozom a donorát.Első Használat előtt: Olajdús keverék,és had pöfögjön Alapon,kicsit húzogatod neki,utána gyengébb fűnek mehet.
2017. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jelentem az én fűkaszám is lassan 4 éves lesz ...

Különösebb gond nem volt vele. alapvető tisztítási munkákon kívül, amit azért igényel. Ami meglepett, hogy fogyasztása nagyon jó, minimum fele annyi benzint eszik - Lidl -ből vásárolt fűkaszáról van szó- , mint hasonló teljesítményű és áru Ts márkás társa.

2017. jún. 22. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!