Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van itt valaki, aki próbálta...

Van itt valaki, aki próbálta már, vagy jelenleg is aktívan űzi az aquapóniás növénytermesztést?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

2013. júl. 18. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nincs
2013. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Az véletlenül nem hidropónia?
2013. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A hydropónia az aquapónia elődje. Előbbi pusztán vízzel, hozzáadott tápanyagokkal (műtrágyákkal) operál, míg az utóbbi pisztrángokat, vagy afrikai harcsákat nevel tartályokban, s azok ürülékével táplálja a növényeket.
2013. júl. 19. 13:06
 4/15 ödi2 válasza:

Szia! Magam is hasonlókban gondolkozom és az alábbi linkekre akadtam...

[link]

[link]

Ha közben van bővebb információd ezzel kapcsolatban, akkor örülnék ha átküldenéd privát üzenetben és természetesen én is értesítelek és tájékoztatlak, amint lesz bővebb infóm a témában...

2013. júl. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Én most is aktívan "űzöm "az aquaponiát.ha bármi kérdésetek van írjátok meg.
2013. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
gazdaságos vagy csak hobbi?
2013. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Inkább csak olyan hobbi szinten.Ha kicsiben működik akkor megépítem nagyobban.
2013. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Legutóbbi infóm szerint átverés. Mármint nem éri meg. Tavasszal egy-két hónapig oks, de az év nem ennyiből áll. Mondjuk, nekem már az elején gyanús volt, hogy pisztrángot tart a fickó, amikor az a legoxigénigényesebb halfaj, és nyáron hogy a bánatba tartja húsz fok alatt a víz hőmérsékletét?
2013. nov. 24. 17:59
 9/15 anonim válasza:
Nem átverés.nálam kicsiben már működik,haázon belül.Tavasszal nekiállunk nagyobban megépíten.maga a rendszer ha meg van építve akkor olcsón üzemeltethető.
2013. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
milyen növényvédőszert lehet használni gomba, rovarfertőzés esetén?
2013. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!