Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mért nem kapcsol ki a szivatty...

Mért nem kapcsol ki a szivattyúnk miután befejeztem a locsolást?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt lett kicserélve a mágnes kapcsolónk az aknánkba (régi volt s nagyon rozsdás s az se akart lekapcsolni valószínűleg lefáradt a rugója). Eddig rendesen ment gond nélkül, elkezdtem locsolni bekapcsolt, befejeztem ment egy kicsit s leállt.

Tegnap befejeztem a locsolást s semmi nem akart leállni 15-20 per után se, áramtalanítottam s leállt. Áramot vissza adtam neki elkezdtem locsolni s megint nem állt le.

Mi okozhatja ezt?

Elromlott az új kapcsoló?

Nincs elég víz a cső végén?

Lukas lenne a hidrofor s nincs elég nyomás benne?

Levegős a rendszer?


2013. júl. 18. 16:53
 1/2 anonim válasza:
Ugyanez volt a problémánk, nekünk is. Magától bekapcsolt a szivattyú ok nélkül, ment nagyon sokáig. Aztán kiderült, hogy valahol elrepedt a vízvezeték, és az elfolyó víz miatt kapcsolt be állandóan. De egyébként lehet nyomás miatt is!
2013. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szivattyú is megkophatott és nem tudja a beállított értékre felnyomni! Nyomáskapcsolón vedd vissza kicsit a nyomást, vagy tisztítsd meg, csepp olaj az érinkezőkre !
2013. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!