Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet a paradicsomot...

Hogyan lehet a paradicsomot teleltetni?

Figyelt kérdés
Elvileg - eredeti élőhelyén - évelő növény. Valahogy át lehet idehaza is teleltetni?

2013. júl. 22. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az "eredeti élőhelyén" mások a klímaviszonyok, mint nálunk!
2013. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
A legegyszerűbb befőzve.
2013. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tavaly be akartam menteni kis spontán kinőtt palántákat cserépbe nagy földlabdával. 2 hetet ért meg 10-ből 10, pedig fény volt a télikertben és 20 fok meleg is. Talán ha eleve cserépbe ültettem volna...
2013. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1: tisztában vagyok vele, nyilván ezért akarom teleltetni, mivel ha itt is perui/mexikói éghajlat lenne, nem lenne szükség teleltetni.

#2: viccnek gyenge, válasznak komolytalan. Bocs, értékelem a humort, de ha egy kérdést felteszek, jobb szeretném, ha normális választ kapnék rá. (Bezzeg ha egy másik rovatban kérdeztem volna meg, hogy elég hosszú-e a fütyim, ezer témába vágó válasz érkezett volna.)


#3: sajnálom :/ Azért én idén is még próbálkozni fogok vele, ha netán nem felejtem el, megírom a tapasztalataimat.

2013. júl. 23. 01:28
 5/7 anonim ***** válasza:
"A remény hal meg utoljára!"
2013. júl. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kellene neki kiegészítő világítás.
2013. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A teljesen kifejlett, több méteres növény teleltetésről nem tudok referálni, de ivartalan szaporítással és magról vetettel teleltetést már csináltam. Ez alatt azt értem, hogy augusztusban magról vetettem vagy az ivartalanhoz letörtem hajtáscsúcsokat olyan fajtákról, amit át akartam menteni a következő évre. Így palátaként teleltek át. Igaz, jó hosszúra megnyúltak, és jó erős paláták lettek, de ez nem volt baj. Ültetéskor nagy árkot ástam neki és java részét a földbe raktam, hogy gyökeresedjen.
2015. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!