Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növényt javasolnátok...

Milyen növényt javasolnátok kifejezetten sötét lakásba?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rossz az ablakok elhelyezkedése a lakásban, normális fény csak a gyerekszobában meg a konyhában van. A konyhát már minden lehetséges ponton teleraktam növényekkel, de jó lenne a nappaliban is néhány... mivel érdemes próbálkoznom, ami esetleg kimondottam szereti ezt a félhomályt...? (legalább ő szeresse, ha már én utálom:) )
2009. okt. 22. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Virágzó virágot és kaktuszt ne. Páfrányt, borostyánt szerintem nyugodtan. Olyan növényt válassz, ami ternmészetes környezetben is félhomályt, erdő mélyét, házak északi oldalát kedveli. Virágboltban bátran faggasd ki az eladót!
2009. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, oké, célbaveszem a virágboltot :)

Páfrányom volt már, azzal nem jártam sikerrel... igaz, a konyhába tettem, ahol elég jól érte fény, de napszúrástól azért ott se kellett tartania :) Néhány hónap alatt beadta a kulcsot...

2009. okt. 22. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:

egy yucca vagyegy dracéna.

dracéna nagyon mutatós, mutatósabb mint a yucca. és elvan a sötétebb lakásokban is.

[link]

nekemis ilyen van, elnövöget akárhova is teszem a lakásba, ha berakom a sarokba az ablaktól távol, akkoris jólelvan.

2009. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! Egy yuccám van, de az évközben kint van a folyosón, ott jobban érzi magát, csak ilyenkor szoktam behozni a télre. De nagyon tetszik ez a másik!
2009. okt. 28. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!