Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy keressem meg a felfújható...

Hogy keressem meg a felfújhatós medenve gumigyűrüjén a lyukat? Tegnap felállítottuk a 3,5m átmérőjű medencét a kertben. Sajnos nem vettük időben észre, hogy a gumigyűrű lyukas. Már van benne 60cm víz, nem szeretném leengedni.

Figyelt kérdés
A belsején nem lehet a lyuk, mert ott már végig néztem, kicsit lenyomtam a víz alá, és nem jönnek a buborékok. Kívül, hogy tudom ellenőrizni? Már többször jól felfújtam, körbejártam, nyomkodtam, füleltem, de nem hallatszik a "sziszegés". Esetleg valamivel bekenjem? Most 2 óránként pumpálom, de éjszaka ez fárasztó. :-S Ötletek?

2013. júl. 26. 02:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mosogatószert higíts fel vízzel és ecsettel kend be

mintha festenél.Jó bőven,valahol csak fúj buborékot.

A javítás viszont nehézkes,mert a sima ragasztók nem

igazán tapadnak erre az anyagra.

2013. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jól írja az elöttem lévő. Ha nincs ecseted, szappanozd be a tenyered és simitsd végig a medence oldalán.

Javító foltot, nagyobb áruházakban tudsz venni, vagy neten rendelsz 300-500ft.

Vagy esetleg a loctite- super bond. Ez elvileg jó pvc-re is. Szintén ez árban van, de nincs hozzá javító folt.

2013. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már több szezont megért a medence, akkor sajnos kuka. Minden felfújható peremes medencének ez a gyenge pontja. Nem véletlen, hogy a gyártók még vadonatúj medence esetében is kizárják a garanciából a perem sérülését. Garanciát a medencetestre vállalnak, ami viszont a legritkább esetben sérül. Ha 3. vagy 4. szezonját kezdi a medence akkor nem érdemes a ragasztással tökölődni, mert ez a lyuk csak a vég kezdete. Napról napra egyre több lesz, amivel képtelenség lépést tartani. A nap tkp. szétégeti a perem anyagát, ami elgyengül, nem kell hozzá külső behatás, hogy folytonossági hiányok alakuljanak ki.

Ha új a medence, akkor érdemes megpróbálni az előttem írt szappanozást és a netről rendelhető ragasztót is.

2013. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!