Kezdőoldal » Otthon » Kert » Honnan hozassak termőföldet?

Honnan hozassak termőföldet?

Figyelt kérdés
21. kerületi telkemre szeretnék termőföldet hozatni, jó minőségűt, olcsón. A neten "termelőt" nem találni, csak fuvarosokat, gondolom ha termelőtől veszem és külön szervezem a fuvarost jobban jövök ki? Meg úgy ki tudom védeni, hogy ne verjenek át, azaz azt hozzák-e amit kérek, meg tudom nézni előtte..

#föld #termőföld honnan
2013. júl. 26. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbban egyáltalán nem jössz ki a fuvarral és a földeket általában különböző helyekről hozzák a fuvarosok, tüzépesek ahol épen lefölözik a humuszt vagy marhákat tartanak, növényeket komposztálnak, gombát termelnek. Ez egy helyen gyakorlatban elképzelhetetlen, legfeljebb két tétel keverhető.
2013. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hell-ikon ***** válasza:

Nem tudom a fővárosban ez hogy megy, de nálunk a Környezet gazdálkodási kht. végzi a szemétszállítást is, s mivel szelektíven gyűjtik be a városból a növényi hulladékot komposztálnak is, amit jó pénzért meg lehet vásárolni tőlük.

Talán erre felé kéne megindulnod neked is.

Magyarul a kukások honlapját kéne megnézned, hátha nálatok is van ilyen lehetőség.

2013. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hozatni, nincsen ott föld? Azt kellene feljavítani trágyázással és mehet a meló. A homokos talaj is jó, csak tudni kell vele bánni.
2013. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kell föld mert 20 centivel meg kéne emelnem a talajt.
2013. aug. 9. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!