Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudtok annyit locsolni hogy...

Tudtok annyit locsolni hogy nem szárad ki a fű+cserjék? Milyen növényeket lehetne ültetni ami kevesebb vízzel beéri?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 07:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze ! Nincs velük semmi gond,gyönyörűek. Fű, tuja /smaragd / leander.
2013. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én májusban füvesítettem, így naponta kéne locsolni, de csak 2 naponta teszem, viszont akkor áll a víz töveknél. Így még 2 nap múlva is nedves a földje. Szép zöld, a baj az, hogy van 2 féle egyszikű gyom amit a következő nyírásig ki kell szedegetni, ami marha macerás. Az egyik laposan növőtől kiégetnek hat a fű messziről, mivel a gyom hamar megszárad benne és letakarja a fűszálakat. Ahol kiszedtem ott szép, de nem várhatom meg amíg elszórja a magjait és elég nagy a terület ehhez a pepecs munkához.
2013. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

1 es te most bosszantani akarod az olvasókat.

Azzal sincs gond .

Legtöbb helyen csak az életben tartás van .

2013. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-asnak: biztos olyan sorházuk van, 5 m2 kerttel:) Ilyenkor egy kicsit irigylem az ilyet (máskor már nem) Nekünk nagy kert van, egy része kiégett, mert drága is napi 2x végiglocsolni, másrészt fél nap. Nem baj majd észhez jön ha hűvösebb lesz.
2013. aug. 6. 12:59
 5/15 anonim ***** válasza:

3-as.4-es. Igen olyan sorházi ja!! :-)) 200m2 fűvel. Mert mi a gond , máskor is volt már ilyen szárazság,és lesz is még. 2-naponta locsolás 25-30mm. És 1 hét alatt nő a fű 4cm-et. Tehát hetente kell vágni most is. Mielőtt ítélkezel gondolkozz,vagy nézz utána. Az előttem írónak a friss telepítése szép,hátakkor a beállt gyep, jól gondozva, tápanyag stb.

[link]

[link]

2013. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk vidéken szinte mindenhol kiégett a fű, most is, mint minden nyáron. Már a kút vize is elapad lassan. Sokan már nem szenvedünk vele, majd pár hét múlva újra beindul, ha esik és hűvösebb lesz. Sokan inkább a fákat locsoljuk, mert egymás után mennek ki a kisebb gyümölcsfák. Ez az igazi gond... nekünk.
2013. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha te 2 naponta locsolnád, akkor nem így nézne ki, de minek is írsz, ha hülyének nézed az embereket? Mi 2x locsolunk minden nap, mégis zörög. Mi is inkább a cserjéket fákat locsoljuk, a fűre kár, majd kizöldül.
2013. aug. 6. 20:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Te nagyon hitetlen ember vagy . Mi lényege lenne,hogy hazudjak. Biztosan magadból indulsz ki.Egyébként nem értem miért sértegetsz már az eleje óta?Én nem írtam egy rossz szót felétek. Egyet ne felejts el az életben ,hogy a természetet nem gyógyítani kell ,hanem megelőzni a bajt. Ha már megtörtént a kiszáradás jele ,akkor ténnyleg csak életben tartás van,de ezt kell megelőzni. Több hektár ültetvényem van kint a határban ,láttam már ezt azt. / ha tudnád mennyi a 2naponta 25-30mm víz egy hónapban ,akkor nem variálnál,csak sajnos te ezt úgy látom nem érted / nézzél utána ,hogy 6.-7.-8.hóban mennyi az átlag csapadék Mo-n. Ha már az iskolában nem tanultad meg !!!!!!!!
2013. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vagytok fent 1 közösségi oldalon sem? Ott nem kevés képet látni friss feltöltéseket ,az otthonok és környezetük füves területeiről, és az én füvem némelyikéhez képest kis miska !! Pedig az Alföldön vagyunk,homokos talajok.
2013. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy példa : [link]
2013. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!