Kezdőoldal » Otthon » Kert » Koit tarthatnék ebben a...

Koit tarthatnék ebben a tóban? Méretek lent.

Figyelt kérdés
A tő 7515 liter kb, 7,515 nm, azaz 4,5 méter hosszú, 1,67 méter széles lenne. Vagy, ha Koit nem is akkor milyet tudnék? Segítenétek kiszámolni, hogy mennyi fólia kellene nekem rá? A legmélyebb pontját 1 méteresre szeretném. A többi zónát rátok bíznám, hogy mennyire lenne érdemes :) Köszönöm!!!

2013. aug. 25. 17:57
 1/6 A kérdező kommentje:
*tó
2013. aug. 25. 18:02
 2/6 dirtboy ***** válasza:

koinak ez kicsi,aranycompó,különböző aranyhal fajták,jászkeszeg mehet nyugodtan.


a tavat ha jól gondolom te magad akarod fóliázni és nem hegeszted a fóliát hanem egybe beleakarod teríteni.

mivel nem tudom a tó medrének alakját így rád bízom hogy mennyivel veszel nagyobbat de az tuti hogy 7,1x4,3m kell.

ez fix méret ennyi biztos hogy kell akkor is ha nincs gyűrődés,mivel lesz gyűrődés benne így valamivel nagyobb méret kell ettől,ennek amegtippelését rád bízom.


a fóliát honnét veszed,milyen áron,milyen vastagságú és milyen típusú fólia lesz?

rendeled vagy te viszed haza?

2013. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén fóliát még nem nagyon néztem. Milyet ajánlanál? Esetleg, ha tudnál innen :) Minél olcsóbban, de minőségi anyagokból szeretném megoldani, de a fóliákhoz tök hülye vagyok.. [link]
2013. aug. 25. 18:47
 4/6 dirtboy ***** válasza:

ááá koi farm,már párszor voltam ott én is a közelben lakok viszont a fólia elég drága náluk négyzetmétere 1100ft felett van az 1mmesnek.

én inkább innét venném.

[link]

3rétegű pvc fólia jó lesz,nekem is az van 1,5mm vastagságú.


azzal számol hogy bazi nehéz. én 105négyzetmétert vettem ebből az 1,5mmesből és 235kiló volt a súlya.

egyébként a tóba mikor rakod bele a fóliát lehetőleg napos viszonylag meleg időben legyen mert akkor jó lágy,ha hűvös van akkor merevebbek,nehezebb velük bánni.

a hegesztést pedig nézd meg mielőtt bele rakod ne hogy fordítva tedd a tóba a fóliát bár lehet hogy van olyan is ami kétoldalas,az enyém nem ilyen.

2013. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Te hova valósi vagy? Én Miskolc mellett lakok :)
2013. aug. 25. 19:12
 6/6 dirtboy ***** válasza:
ment privbe,ide nem írom le.
2013. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!