Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ilyenkor szeptemberben érdemes...

Ilyenkor szeptemberben érdemes spenótmagot vetni szabadföldbe? (mediterrán területen lakom, ahol a tél enyhe, nincs hó, csak eső).

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes, mert szereti az esőt és 2 hónap alatt lecseng. Persze a hidegek miatt lelassul, de lesz elegendő szedhető része ha október közepéig nem lesz fagy.
2013. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor azonnal hozzá is fogok és elvetem.Errefelé nincsen fagy októberben. Nagyon köszönöm a hasznos választ.
2013. szept. 10. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az október eleji fagyok nem voltak betervezve, így ha magyar fajtát vetettél és nem újzélandit, akkor áttelel és jövő tavasszal egy hónappal korábban szedheted mintha áprilisban ültetetted volna.
2013. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt jelenleg csak sok eső van, fagy egyáltalán nem. A mag neve "Matador" volt, de hogy honnan származik,azt nem tudom. Nem vagyok a kertészkedésben jártas,csak most szeretnék belekóstolni.Köszönöm a választ.
2013. okt. 7. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A Matador az jó.
2013. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!