Kezdőoldal » Otthon » Kert » Erre az utánfutóra 1 m3...

Erre az utánfutóra 1 m3 akácfa rönk, ráférne?

Figyelt kérdés

A rönkök 1 méteresekre van levágva.

Az utánfutó hossza 2,20 m és szélessége 1,15 m.

Teher bírása 550 kg a papír szerint.

Van hozzá vasráma is a ponyvának és a rámát rálehetne tenni és többet lehetne pakolni rá, meg lekötni is lehetne.

Nagyjából 600 kg van 1 m3-ben.


[link]



2013. szept. 29. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

2,20*1,15 méter, az nagyjából két négyzetméter. Ha pont egy köbmétert akarsz ekkora felületre rárakni, akkor az fél méter magasan állna emberi számítás szerint. Persze ez fa, így nem tölti ki a helyet, tehát magasabb lenne - viszont magasítóval szerintem simán ráfér.

Elég masszív szerkezetnek néz ki, szóval szerintem azt az 50 kiló többletet is kibírná.


Valami hasonló utánfutót keresek én is, hurcolni a motorjaimat amihez kell a legalább 2 méteres hossz - csak olyan olcsón ahogy én akarok venni még nem találtam... :P :D

2013. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj de hülye vagyok, tényleg 2 négyzetméter menne rá.:D

Ilyen nagyságú utánfutóm van és ráma is megvan hozzá.



Milyen motorjaid vannak?:)

2013. szept. 29. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Keress rá a googléban,

Erdészeti köbméter

Irja a mázsát is

2013. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy erdei köbméter akác közel 10q. Honnan vetted azt a 660 kg-ot?
2013. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendes méterben kb. 600 kg van akácban, de erdei m3-ben annyi van kb. amit Te mondasz.
2013. okt. 10. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!