Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a neve ennek a növénynek?...

Mi a neve ennek a növénynek? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


2 éve kaptam ajándékba, szépen nő és ilyen rózsaszín virágai vannak. A szára kissé tüskés. Jó lenne tudni a nevét, akkor tájékozódnék a szakszerű ellátásáról.


2009. nov. 11. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen euphorbia valószinüleg, sajnos a fotó nem túl jó. Ha igazam van, akkor világos helyet igényel (ablakban) de nem sok vizet, a nyári félévben az elöirás szerint tápoldatozd.
2009. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
óóó, ez lesz, Euphorbia milii, azaz pompás kutyatej :)) Köszönöm szépen! Az az érdekes, hogy az enyém szereti a sok vizet. Nemtudtam hogyan kell gondozni, de arra a fényt kedveli rájöttem. Egész évben az ablakban van, ami keleti fekvésű, így a reggeli első napsugarakat kapja. Azért is nem pusztult eddig ki nálam, mert nem szoktam rendszeresen locsolni őket, csak amikor eszembe jut (így túlképp ezen kívül csak kaktuszom van). Amikor eszembe jutott adtam neki nagy adag vizet és akkor mindig szebb színben pompázott.
2009. nov. 12. 08:54
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
A linkedre ezt írta ki: ezt az oldalt a szabályzat megsértése miatt(?!) blokkoltuk. Vajon milyen képet tettél fel?
2009. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!