Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kettétört az oltott kaktuszom....

Kettétört az oltott kaktuszom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonlított, csak az alsó rész nem volt ilyen csavarodott:

[link]

Össze tudom valahogy ismét oltani? Vagy a felsőt lehet valahogy gyökereztetni?



#kaktusz #oltott kaktusz
2013. nov. 29. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy hasonlított, nagyon kevés. Pontos adatok kellenek. Ha az alany (a felső kaktusz) teste zöld színű (nem piros, sárga, lila, egyéb) akkor életben marad saját lábon is. Hol tört ketté? És hogy?
2013. nov. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elírtad, a felső az a nemes
2013. nov. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen el. Tévedni emberi dolog. De én legalább érdemben a kérdéshez szóltam hozzá....
2013. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, zöld színű. Ilyen fajta mint a képen, csak kb. dupla ekkora. Várjam meg, míg magától hajt új gyökereket, és akkor ültessem el, vagy pedig dugjam földbe, és majd legyökerezik?
2013. dec. 1. 12:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Véletlen levertem, leesett a padlóra az ablakpárkányról... Ott tört ketté, ahol a két kaktusz összenőtt. Szóval különváltak.
2013. dec. 1. 12:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyílt sebbel rendelkező kaktuszt soha nem ültetünk el, mert nagy magas a kirothadás esélye. Várd meg amíg beforr a seb és akkor ültesd el.
2013. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig is fektesd egy száraz helyre, ahol össze tud forrni a seb.
2013. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!